Ubytování v Rosyth

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Rosyth. Najděte si jeden z hotely, penziony a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Rosyth, kde najdeme města Inverkeithing, North Queensferry, Dunfermline, Queensferry a Cairneyhill.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Elderlea Guest House 

Foto: Elderlea Guest House
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
67 %

Hotely v okolí Rosyth

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Rosyth jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Rosyth. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Rosyth.


2. Courtyard 

Foto: Courtyard
Lokalita: Inverkeithing
Vzdálenost: 1.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Courtyard - UK10461 is situated in Inverkeithing and offers barbecue facilities and a garden. The accommodation is 24 km from Edinburgh. The holiday home has a TV and 3 bedrooms. The accommodation is fitted with a kitchen.


3. Forth View Apartment 

Foto: Forth View Apartment
Lokalita: Inverkeithing
Vzdálenost: 1.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and sea views, Forth View Apartment - UK10460 is an accommodation set in Inverkeithing. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home comes with a TV and 2 bedrooms.


4. Sea View Apartment 

Foto: Sea View Apartment
Lokalita: Inverkeithing
Vzdálenost: 1.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Sea View Apartment - UK10459 is situated in Inverkeithing. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home comes with a TV. Edinburgh is 24 km from the holiday home.


5. Carnegie Holiday Cottage 

Foto: Carnegie Holiday Cottage
Lokalita: Dunfermline
Vzdálenost: 4.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Featuring accommodation with a patio, Carnegie Holiday Cottage is situated in Dunfermline. Guests may enjoy free WiFi. Featuring garden views, the holiday home is composed of 2 bedrooms and 1 bathroom with free toiletries and a hair dryer.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby60 - 65 GBP za noc

6. Rose Lane 

Foto: Rose Lane
Lokalita: Queensferry
Vzdálenost: 4.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Rose Lane is an accommodation located in Queensferry, 4.2 km from Hopetoun House and less than 1 km from Hawes Pier. This holiday home offers a garden as well as free WiFi. The holiday home has a TV. Edinburgh Airport is 11 km away.


7. Rooms at Ravenous Beastie 

Foto: Rooms at Ravenous Beastie
Lokalita: Queensferry
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
91 %

V ideálním případě se nachází na Edinburgh Airport, Edinburgh, Glasgow a Forth silniční most, který se otevře po silnici.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba0 - 0 GBP za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby42 - 80 GBP za noc
Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby40 - 80 GBP za noc
Pokoj typu Superior
osoby0 - 0 GBP za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: